Loreal Serie Expert Curl Contour Kıvırcık Saç Bakım Maske 200 ml (ZZ.VEET SPRPFU)

İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺150,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺101,56(KDV Dahil)
* ₺11,28 'den başlayan taksitlerle
Saç Tipi:
Dalgalı ve Bukleli Saçlar için.
Ürün Açıklaması:
LOREAL markasının DALGALI ve BUKLELİ SAÇLAR için tüketiciye sunduğu Expert Curl Serisi, kıvrımlı saçların  disipline edilmesi ve günlük kullanım için kolayca şekillendirilmesi için üretilmiştir. Marka tarafından DALGALI VE BUKLELİ OLMAK ÜZERE TÜM SAÇ TİPLERİ için kullanıma uygundur. Saç bukle ve dalgalarınızı belirginleştirirken dolgun bir görünüş sağlar. 
Saç boylarından kaynaklanan elektriklenmeyi en aza indirirerek uzun süre saçınızı aynı şekilde pürüzsüz kullanmanıza olanak sağlar. Seride kullanılan Hydra Cell teknoloji ile saçınızı nemlendirir ve sertleşmesinin önüne geçer. Belirginleşen saç dalgalarınızda aynı zamanda yumuşaklık hissine de kavuşturur. Meyve ve çiçek kokusu sayesinde aynı zamanda saçlarınıza eşsiz bir koku kazandırır. Saçlarınızı kökten uca kadar besleyici etkisi yanında dış etmenlere karşı koruyucu görevini de üstlenir. İçeriğindeki Nutrupulse sayesinde saçınızın beslenmesini de sağlar.
Uygulama:
Yıkama sonrasında nemli saça uygulayınız. Saçın uç ve boylarına uygulayınız. Saç köklerine uygulama YAPILMAZ. Masaj yaparak özellikle yıpranmış bölgelerinde  saçınıza yayınız. 
Uygulama sonrasında saç uzunluğunuza göre 4-6 dakika bekletiniz. Saçlarınızı iyice durulayınız. Marka tarafından haftada 2 defa kullanılması önerilmektedir. İlerleyen süreçte haftada 1 kullanılması önerilir. Ürünün kullanıldığı gün SAÇ KREMİ KULLANILMAMASI ÖNERİLİR. Göz alıcı bukleler sağlar.