Kerastase Reflection Chroma Captive Boyalı Saç Maskesi 200 ml (KER.M.CC.200)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺330,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺264,28(KDV Dahil)
* ₺29,36 'den başlayan taksitlerle
Saç Tipi:
Tüm Boyalı Saçlar.
Ürün Açıklaması:
Anti-oksidan etkisi ile saçları besleyerek ve saçın renginin 40 gün süreyle kalıcılığını korumasında yardımcı olmaktadır. Saça derinlik ve ışıltı kazandıran bakımıyla, daha dolgun ve sağlıklı görünüm sağlıyor. Yumuşayan, ipek dokulu saçlar için ihtiyacınız olan bakım sırrını formülünde saklıyor.   Boyalı saçlarda yoğun bir derecede renk koruması sağlar. Ekstra olarak saçlara ışıltlı ve parlaklık kazandırarak, derinlik oluşturur.Boyalı saçlarda, boyanın rengini saç telinin içine hapseder. Bu esirlik, saçların 40 gün boyunca ilk günkü boya rengine sahip olmasını sağlamaktadır.Ayrıca boya renginin akmaması sebebi ve saçları beslediği için daima parlak ve canlı renklerin oluşmasına fırsat tanır.Saç yapısını yenilemektedir.Boyalı saçlarda ışıltı ve yoğun renk koruması sağlayıcıdır.Yumuşayan, elastikiyet kazanan saçlar hazırlar.Kolaylıkla taranan, parlak saçlar oluşturucudur.
İçerik Bilgisi:
Keten tohumu etkisi ile saç yüzeyinde koruyucu film oluşur ve saçın yıpranan görüntüsünü gidererek, pürüzsüzleştirir. Saça parlaklık kazandırır.UV Filtresi ile güneşin yıpratan ve hasar verici etkilerine karşı koruma kalkanı açılır.E vitamini desteği ile anti-oksidan etki sağlanır ve saç derinlemesine beslenir.Çinkoya sahip olan içeriği ile saç derinlik kazanır. Çinko etkisi, boya molekülleri ile saç lifleri arasında bağ kurulur ve bu bağ, rengin saçta tutunmasını sağlar.
Uygulama:
Kerastase Reflection Chroma Captive Renk Koruyucu Şampuan”la temizlenmiş saça uygulamanız gerekmektedir.Saçınızı yıkayıp, fazla nemini havluyla aldıktan sonra saçların boy ve uçlarına uygulayınız.Etkili sonuç için 5-10 dakika bekletiniz.Bol ve tercihen ılık su ile durulayınız. Haftada 2 defa kullanılması önerilir. 2 defadan fazla kullanmayınız.
Benzer Ürünler