1

Kadın&Erkek Kartlık Modelleri


Erkeklerin ve kadınların gün boyu yanlarında taşıma zorunda oldukları kimlik kartlarını ya da ehliyet ve kredi kartı gibi ürünleri güvenli bir şekilde taşımak için tercih edilebilecek olan kartlık modelleri, StilMeydanı sanal mağazasında beğenilerinize sunuluyor.


Klasik tek renk modellerin yanı sıra kadınların gönül rahatlığıyla kullanabileceği mozaik, çiçek ve piton desenli tasarımların da yer aldığı kartlık modelleri, deri olmaları sayesinde uzun süre efektif bir şekilde değerlendirebileceği ürünlerdir. Kartları bir arada düzenli bir şekilde tutmaya fırsat tanımalarının yanı sıra kemer ve çanta gibi ürünlerle tamamlanarak şıklık yakalamanın da kapılarını açan kadın ve erkek kartlık modelleri, aynı anda farklı pek çok ürünü taşımak için tercih edilebilecek kaliteli ve dayanıklı ekipmanlardır. Fermuarlı ve düğmeli tasarımlarıyla sportif ya da klasik tarzı benimseyen erkek ve kadınların kendilerine uygun ürünlere ulaşabilecekleri erkek ve kadın kartlık modelleri, 6 adet kart bölmesi ve 2 adet kâğıt para konulacak alanı ile son derece kullanışlı malzemelerdir.


Siz de yeni kimlik kartı, toplu taşıma kartları ve benzeri ürünleri farklı bölmelerde organize olmuş bir biçimde taşımak istiyorsanız, StilMeydanı sayfalarında yer alan kadın ve erkek kartlık modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme seçeneklerinden faydalanarak 7/24 kolayca satın alabilirsiniz.

}