1

Kadın Cüzdan Modelleri


Kullanışlı tasarımları ve aksesuar olarak değerlendirilme imkânı bulunan modelleri ile ön plana çıkan kadın cüzdanları; kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve havale gibi farklı ödeme seçenekleriyle online alışverişin adresi StilMeydanı sayfalarında sizlerle buluşuyor.


Bordodan hakiye, maviden mora kadar geniş bir renk skalasına sahip olan bayan cüzdan modelleri, kadınların gün boyu yanlarında taşıyacakları kimlik, kredi kartı ve banka kartı gibi ürünleri güvenli bir şekilde muhafaza etmeye imkân tanımaktadır. %100 deri olmaları sayesinde hem şıklık hem de uzun süre kullanım sunan kadın cüzdan modelleri, düğmeli ve fermuarlı tasarımlarıyla her kadının kendi tarzına uygun olanı bulabileceği kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Özellikle de son dönemlerde kadınlar tarafından ayakkabı ve çantalar ile tamamlanarak dikkat çeken kombinleri daha hoş hale getirmeye yardımcı olan bayan cüzdanları, kendi alanında uzman markalardan olan GUARD’ın imzasını taşıyan özgün tasarımlara sahip ekipmanlardır. Klasik modellerin yanı sıra detaylar ile sportif hale getirilen modellerin de yer aldığı kadın cüzdanları, farklı zevklere sahip kadınlara hitap eden pek çok modeli ile kategoride yer almaktadır.


Eğer siz de hem işlevsel hem de göze hitap eden bayan cüzdan modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, StilMeydanı sayfalarında yer alan ürünlerden beğendiklerinizi günün her saati kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

}