1

İmaj Gözlük Modelleri


Giyilebilir aksesuarlar arasında önemli bir yeri olan ve tarzları en net şekilde yansıtmaya fırsat tanıyan imaj gözlüğü modelleri; kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve havale seçenekleriyle online alışverişin güvenli adresi StilMeydanı sanal mağazasında sizlerle buluşuyor.


Bordo, mavi ve kırmızı gibi tek renkli ve siyah ve turuncu gibi çerçevelerin farklı renklerle tamamlanmış modelleri bulunan imaj gözlükleri, dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süre efektif bir şekilde değerlendirilebilecek ürünlerdir. Özellikle de kadınların sportif ya da klasik tarzlarını daha dikkat çekici bir şekilde tamamlamalarına ve hoş bir görünüm kazanmalarına olanak sağlayan imaj gözlüğü modelleri, oval çerçevesi sayesinde aynı zamanda retro bir tarzın da kapılarını açmaktadır. Günlük kullanıma da uygun olan imaj gözlükleri, doğru ruj ve yerinde bir makyaj ile girilen her ortamda kadınların dikkatleri üzerlerinde toplamalarına fırsat tanımaktadır. Dinlendirici camların yanı sıra dereceli camların uygun şekilde yerleştirilmesiyle de takılabilecek olan imaj gözlüğü modelleri, %67 indirim fırsatıyla kategoride yer almaktadır.


Eğer siz de kaliteye ve şıklığa indirimli bir şekilde sahip olmak ve gözlüğünüz ile tarzınızı en net şekilde yansıtmak istiyorsanız, StilMeydanı sayfalarında yer alan imaj gözlükleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli filtreleme yöntemlerini kullanarak tarzınıza en uygun ürünü bulabilir ve farklı ödeme seçeneklerinden bir tanesini tercih ederek kolayca satın alabilirsiniz.

}