Davines Minu Hair Mask Saç Bakım Maskesi 250 ml (DAV.MN.M.250)

Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)
Saç Tipi:
Boyalı Saçlar İçin önerilir.
Ürün Açıklaması:
Boyama işlemlerinden daha sonra saçlar üzerinde daha fazla bakım yapmak gerektiğini bilmemiz gerekir. Saçın normalden daha fazla kesin olarak yoğun bakıma ve besine gereksinimi vardır. Etkili ve doğru bakımla olağanüstü saçlara ulaşmak mucize değildir.
Herkesin istediği gibi bakımlı, sağlıklı ve canlı, gür saçlara sahip olmaktır. Boyama işleminin sonrasında özellikle saç üzerinde bir takım doğal öz kaybı olur. Bu sebeplerin önüne geçmek ve saçların sağlıklı yapısına kavuşması bakımından Davines ailesi'nden olan boyalı saçlar için koruyucu saç maskesi meydana getirilmiştir. Maskenin, doğal özleri sayesinde saç tellerine tek tek nüfuz ederek son derece hızlı bir etki sağlar. Özellikle özel formülü sayesinde saçın yumuşak olmasını son derece sağlarken ayrıca ilk gün ki güzelliği verir.
Zaman içerisinde saç üzerindeki boyanın akması sonucunda, saç yıpranmış ve bakımsız bir şekilde görünür. Bunu ortadan kaldırmak için içeriğinde bulunan renk sabitleyici olan polifenoller etkisini göstererek, boyanın daha fazla olarak kalıcı olmasına son derece etki eder. Özel olarak salina caper tomurcuğu karışımlarından oluşan bakım maskesi içerisinde yerini almıştır. Bu özel ve doğal özler, özel olarak bay salvador d’Amico’nun leni, salina adası messina’da özel olarak yetiştirilmektedir. Ürünün daha iyi şekilde işlenmesi için ve sonuç odaklı olması için kuersetin sayesinde zenginleştirilmiştir. Saçlara doğal ışıltı sağlayarak saçların son derece diri görünmesini sağlar. Fazladan yumuşaklık ile saçlarda ipeksi bir hava yaratır. Saça kökten uca kadar profesyonel şekilde nüfuz ederek sağlıklı ve canlı saç yapısı oluşturmaya son derece yardım eder. Boyanın saç üzerinde daha kalıcı ve etkili uzun süre etkisini göstermesi için uygulanır. Yumuşak ve hoş kokusu sayesinde güzellik sağlar.
Uygulanan Bölge: Saç ve saç diplerine uygulanmalıdır.
İçerik Bilgisi:
Jojoba yağı, saçın yumuşak ve aşırı derecede parlak olmasını sağlar. Zeytinyağı, derin besleyici ve yumuşatıcı etki sağlar. Havlıcan Sakızı, saça hacim katar, saçı nemlendirir. Kiraz Yağı, omega 6 esansiyel yağ asidi içerir. A, B, C vitaminleri bakımından zengindir. Etkili nemlendirme ve yumuşatıcı etki sağlar.
Uygulama:
Saçlarınızı temizleme işleminin ardından ılık su ile durulamalısınız. Daha sonra saçları parçalara ayırarak Davines Minu Maskeyi saç boylarına ve uçlara uygulamalısınız. Etkisini göstermesi için 15 dakika saçta bekletip saçlarınızı taramalısınız. Daha sonra tekrar ılık su ile durulamalısınız. Haftada bir kez kullanılması önerilir.