₺703,88 KDV Dahil
Tükendi
₺662,48 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺703,88 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 >

Kadın ve Erkek Çanta Modelleri


Şık ve fonksiyonel tasarımları sayesinde gün boyu ihtiyaç duyulacak ürünleri taşıma adına tercih edilebilecek olan çanta modelleri kategorisinde hem kadınların hem de erkeklerin değerlendirebileceği ürünler yer almaktadır.


Günlük yaşamda en çok kullanılan parçaların başında gelen kadın ve erkek çanta modelleri; laptop çantası, evrak çantası, sırt çantası, askılı çanta ve rattan çanta gibi pek çok alt başlıkta ziyaretçilere sunulmaktadır. Kullanışlı oldukları kadar hem erkeklerin hem de kadınların oluşturdukları kıyafet kombinlerini kolay bir şekilde tamamlamalarına fırsat tanıyan erkek ve kadın çanta modelleri; klasik, sportif ya da modern tarzı benimseyenler tarafından takılabilecek ürünlerdir. Geniş koleksiyonu ile her yaştan ve her kesimden insanın kendine uygun modele ulaşabileceği kadın ve erkek çantaları, dayanıklı ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süre efektif bir şekilde değerlendirilme imkânı bulunan ekipmanlardır. İşe giderken, dışarı çıkarken ya da doğa yürüyüşü gibi outdoor sporları yaparken gereksinim duyulabilecek erkek ve kadın çantaları, dahil olunan ortama uygun pek çok modeli ve geniş renk seçeneğiyle StilMeydanı.com’da sizlerle buluşuyor.


Bel çantalarından el çantalarına ve valizlere kadar daha pek çok ürünün de yer aldığı erkek ve kadın çanta modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız, ihtiyacınıza yönelik alt başlıkları ziyaret edebilir; beğendiklerinizi kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve havale gibi ödeme opsiyonlarıyla kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

}